Monday, June 17, 2024
spot_img

A do ta braktisë Shqipërinë! Beniada zbulon projektin surprizë

- Advertisement -..

Beniada para disa ditësh ka qenë e ftuar në një nga programet më të ndjekur sportive Tiki Taka në Itali.

Ishin ftuar shumë personazhe të njohur kemi folur për shumë gjëra dhe unë kam kaluar shumë bukur.

Beniada zbuloi për herë të parë se ka një ftesë të dytë për një super surprizë me një program tjetër në Itali.

E pyetur nëse do ta braktisë Shqipërinë, Beniad tha nuk do ta bëjë një gjë të tillë thjeshtë do të qëndrojë mes dy vendeve për të zhvilluar karrierën e saj.

Ndihem e plotësuar tani këtu dhe e kam gjetur veten shumë mirë dhe nuk do ta braktis Shqipërinë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X