Monday, June 17, 2024
spot_img

“A do ta falje tradhtinë për hir të djalit”, bashkëshortja e Shpat Kasapit i përgjigjet ndjekësit.

- Advertisement -..

Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij Selvije Jao janë bërë prindër për herë të parë pak javë më parë. Ata mirëpritën një djalë që e quajtën Roel.
Gruaja e këngëtarit është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka ndarë me ndjekësit disa detaje nga jeta e tyre.

Selvija ka zbuluar raportin e saj me nënën e Shpatit teksa tha se ka qenë një mbështetje shumë e madhe për të jo vetëm gjatë shtatzënisë por edhe pas lindjes. Mes të tjerash, ajo është pyetur dhe nëse do ta falte tradhtinë për hir të djalit të tyre.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X