Monday, June 17, 2024
spot_img

A po e lë repin Mc Kresha? Reperi shfaqet në teravi në Mitrovicë duke thirrur ezanin

- Advertisement -..

Reperi i njohur mitrovicas Kreshnik Fazliu, i njohur si MC Kresha, mbrëmë është parë në një xhami në Mitrovicë duke thirrur ezanin.

Nuk dihet nëse Kresha tani e tutje po ec drejt lënies së repit dhe nëse do të këndojë vetëm ilahi pasi ai edhe kohë më parë ka paralajmëruar se do të largohet nga muzika për t’ju përkushtuar futbollit.

Mc Kresha viteve të fundit po jeton mes Kosovës dhe Kanadasë atje ku erdhën në jetë të dy fëmijët e tij nga martesa me Erzinën.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X