Monday, June 17, 2024
spot_img

“A të rreh zemra për dikë?”, Bora Zemani jep këtë përgjigje: Asnjëherë nuk…

- Advertisement -..

E ftuar në emisionin ‘Ëndërrtjerrësit’, moderatorja Bora Zemani rrëfeu mbrëmjen e djeshme se nuk ka dikë në jetën e saj. Bora u pyet nga gazetari Ervin Kurti nëse zemra i rrihte për dikë.
Moderatorja tregoi se jetën ia mbush djali i saj, si dhe shtoi se zemra ende i rreh pasi është njeri.
“Patjeter, rreh zemra, asnjëherë nuk pushon”– thotë Bora.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X