Friday, June 14, 2024
spot_img

Adelina Tahirin e gjeti ditëlindja në Monte Carlo me një super dhuratë nga bashkëshorti.

- Advertisement -..

Këngëtarja Adelina Tahiri sot feston ditëlindjen dhe mbush plotë 30 vjec. Kjo ditëlindje e ka gjetur Adelinën në Monte Carlo, me bashkëshortin e saj Serjoza Markov.

Pas darkës në restorantin luksoz, Markov është kujdesur ta bëjë të lumtur Adelinën duke i bërë dhuratën e endërrave.

Bëhet fjalë për një çantë të markës “Hermes” që është goxha e kushtueshme. Këtë e ka treguar vete këngëtarja ku ka postuar në story-in e saj ” Urime ditëlindja e 30 për mua. Çanta ime e ëndërrave më në fund është këtu, faleminderit zemër”.shkruan Adelina krah fotos.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X