Friday, June 14, 2024
spot_img

“Ajo hodhi poshtë Ilirin dhe Arjolën për ty”/ Donald Veshaj publikon bisedat me gjyshin për “sherrin” me Fifin

- Advertisement -..

Aktori Donald Veshaj ka risjellë edhe një herë në vëmendje “sherrin” që pati me Fifin ditët e fundit, ku dyshja kërcënuan publikisht njëri-tjetrin me gjyq.

Megjithatë, nëse ka pasur ndonjë sherr duket se është sqaruar, pasi ata më pas ata postuan video nën shoqërinë e njëri-tjetrit, duke treguar se janë ende miq.

Donald Veshaj ka risjellë këtë situatë përmes një videoje me gjyshërit e tij, ku i pyet në lidhje me këngëtaren.

“Do të zihem me Fifin”- thotë Donaldi gjatë videos, ndërsa gjyshi i tij shprehet se këngëtarja është shkëputur nga Ilir Shaqiri dhe Arjola Demiri për të dhe e ka mbështetur.

Biseda:

Donaldi: Nuk e kam qejf Fifin.

Gjyshi i Donaldit: Po ajo bëri edhe emrin tatuazh

Donaldi: Do zihem se nuk e kam qejf, doli do të më hedhë në gjyq se çfarë tha… Do zihem.

Gjyshi i Donaldit: Po pse do zihesh?

Donaldi: Po do më hidhte në gjyq, ku di unë. A të zihem apo jo?

Gjyshi i Donaldit: Jo, në asnjë mënyrë. Fifi është shkëputur nga Iliri dhe nga Arjola, nuk flet fare. E lexova në gazetë dje. Ajo të ka dashur me sinqeritet.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X