Monday, June 24, 2024
spot_img

Aktori i njohur i serialeve turke përfundon në spital!

- Advertisement -..

Aktori i famshëm turk, Furkan Andıç i njohur për shumë role, ka përfunduar në spital.

Ai iu nënshtrua një operacioni si pasojë e lëndimit që e ka pasur gjatë një aksidenti gjatë xhirimeve të serailit “Black Board”, ku aktori është në rolin kryesor.

Siç kanë njoftuar mjekët, Furkan ka thyer këmbën e djathtë dhe operacioni i tij ka zgjatur plot 3 orë.

Në rrjete sociale është publikuar një fotografi ku Furkan shihet i shtrirë në spital por në gjendje të mirë dhe afër vetes njerëzit e tij të afërt.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X