Monday, June 24, 2024
spot_img

Aktori shumë i njohur turk së shpejti baba, të birit do i vendosë emrin që mbante në serialin shumë të shikuar në Shqipëri!

- Advertisement -..

Kivanç Tatlitug së shpejti do të bëhet baba.

Njëri nga aktorët turk më të njohur dhe shumë të pëlqyer edhe nga publiku shqiptar po pret që për herë të parë ta përjetojë ndjesinë e të bërit prind.

Teksa Basak Dizer është në pritje të ëmbël ata janë treguar shumë të rezervuar për publikun dhe mediat gjatë kësaj periudhe.

Por meediat turke duket se kanë zbuluar emrin e djalit që do të vijë në jetë.

Sipas tyre Kivanç e ka zgjedhur emrin dhe do të jetë emri që ai ka mbajtur në një prej roleve të tij të famshme.

Ata kanë vendosur ta quajnë djalin Kurt Efe. Këtë emër Tatlitug e mbante në serialin e famshmëm “Kurt Sejit dhe Sura”, i transmetuar në Shqipëri vite më parë.

Aktori dhe bashkëshortja e tij kanë treguar se kanë zgjedhur këtë emër pasi janë njohur gjatë xhirimeve të këtij seriali.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X