Monday, June 17, 2024
spot_img

Alban Skënderaj feston ditëlindjen, urimi i Miriamit mbetet dhurata më e bukur

- Advertisement -..

Alban Skënderaj feston përvjetorin e tij të 40 të lindjes.

Në këtë përvjetor këngëari ka shumë arsye për të festuar.

Duke filluar nga arritjet profesionale tek rrugëtimi i gjatë dhe i suksesshëm si bashkëshort dhe prind e bëjnë Albanin një shembull për rininë.

Në mes të urimeve të shumta nga miq dhe të afërm ai i Miriamit spikati më shumë.

Nëpërmjet një postmi në rrjete sociale këngëtarja shkruan:

‘Gëzuar ditëlindjen burri i ëndrrave të mia dhe dashurisë së jetës sime. Ti je bota për mua”, ka shkruar Miriam Cani krahas fotos.’

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X