Friday, June 14, 2024
spot_img

Alban Skënderaj dhe Lyrical Son sjellin “Ndalma”

- Advertisement -..

Këngëtari i njohur, Alban Skenderaj ka bashkuar forcat me reperin Lyrical Son për këngën e radhës.

Ata kanë publikuar më në fund projektin e ri muzikor me titull “Ndalma”.

Kënga është shkruar nga të dy artistët, ndërsa për pak minuta pas publikimit, ka arritur në mbi 20 mijë shikime.

Kujtojmë që kënga e fundit që Albani ka lancuar ka qenë ajo e para 3 muajve, “Spektatore”, ndërsa Lyrical Son së bashku me MC Kreshën, publikuan në janar albumin “Muzikë e Alltisë”.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X