Monday, June 24, 2024
spot_img

Aleksia: Nuk isha e dashuruar me Romeon, s’ma bëri zemra bam

- Advertisement -..

Pas ndarjes nga Romeo Veshaj, Aleksia Peleshi është bërë më aktive në intervista duke zbuluar më shumë për marrëdhënien e tyre. Sot ajo ishte e ftuar në “Wake up”, ku u shpreh se nuk ishte e dashuruar pasi nuk i kishte bërë zemra bam.

“Kam reflektuar dhe kam kuptuar që nuk kam qenë realisht e dashuruar. Kam qenë e dashuruar me idenë e të pasurit dikë në krah që më do verbërisht sepse nuk e kisha provuar ndonjëherë si ndjesi apo me idenë e të krijuarit një familje sa më shpejt, por kurrë e dashuruar me një person. Ngelet për ta provuar edhe dashurinë e vërtetë. Nuk ma paska bërë zemra bam”, tha Aleksia.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X