Monday, June 17, 2024
spot_img

Anxhela Martini zblulon për herë të parë këtë detaj…

- Advertisement -..

Në dhjetor të vitit të kaluar Anxhela Martini u bë nënë për herë të parë. Ajo na ka treguar që fëmijën e saj do ta lind një nënë zëvëndësuese.

E ndersa modelja ka ndarë një postim në llogarinë e saj në Instagram ku ka treguar se fëmija i tyre ishte ngjizur që në vitin 2018 dhe ajo dhe bashkëshorti i saj kanë pritur tre vite për të gjetur një nënë zëvendësuese.

“I dashuri im Kyree, që kur linde ti, që në momentin që u krijove, ne i thyem së bashku të gjitha rregullat. Ti je kaq avangard për kohën tënde dhe të premtoj se do të vazhdojmë kështu deri në fund të jetëve tona. Ps. Fakt për të qeshur: Kyree në fakt u krijua përpara verës së 2018. Ai priti si një embrion në ngrirje deri sa filloi udhëtimin me nënën surrogate, gati tre vjet më vonë në 2021”, ka treguar Angela.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X