Monday, June 24, 2024
spot_img

Anxhela Peristeri zgjedh mes Semit dhe Beatrixit: Meriton një karrierë të madhe

- Advertisement -..

Së fundmi Anxhela Peristeri ka dhënë një intervistë për “Mirage”, ku mes tjerash është pyetur se kë preferon më shumë mes Semi Jaupajt dhe Beatrix Ramosajt.

Anxhela u përgjigj se të dyja i vlerëson shumë, por veçoi Semin. Këngëtarja shtoi se Semi ka një zë shumë të mirë dhe meriton një karrierë të madhe.

“Më ka pëlqyer gjithmonë Semi Jaupaj, një zë shumë shumë i mirë që meriton të bëjë një karrierë shumë më të madhe. Trixa është një tjetër bukuri e rrallë që këndon. Ka shkëlqyer në “Your face sounds familiar” atëherë. Janë dy këngëtare që janë të dyja shumë të mira, por në momentin që jemi do më pëlqente të zgjedhja Semin”, u shpreh Anxhela.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X