Monday, June 17, 2024
spot_img

Arbana Osmani anulon udhëtimin për Romë, zbulon arsyen dhe personin që dërgoi përfaqësues!

- Advertisement -..

Arbana Osmani ka bërë disa udhëtime pas përfundimit të Big Brother VIP. E ndonse këtë javë kishte pronontuar një udhëtim në Romë, i është dashur ta anulojë.

Arbana ka lajmëruar se e ka anuluar udhëtimin pët shkak se i vogli i saj ishte pa qejf, ama ka dërguar të ëmën në Romë në mënyrë që pronontimi mos digjej. Ndonse vetë poston foto nga Tirana, ajo publikon e fotot nga Roma të mamit të saj.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X