Monday, June 17, 2024
spot_img

Arbana Osmani dashuron rrobat e partnerit dhe me të drejtë…

- Advertisement -..

Arbana Osmani është në pritje të ëmbël dhe lajmin e bëri publik në natën finale të Big Brother. Megjithatë moderatorja e njohur shqiptare duket se ka vazhduar normalisht rrjedhën e jetës së saj.
Menjëherë pas përfundimit të Big Brother pushoi me familjen në Maldive dhe aktualisht ndodhet në Romë.Por ajo që na tërhoqi vëmendjen është kjo foto që ka postuar me veshjet e partnerit.

“Do vesh rrobat e tij në muajt në vazhdim”, shkruan Arbana pasi ka veshur këtë bluzë të partnerit. Kohët e fundit është bërë e modës që vajzat veshin rrobat e partnerit, por mesa duket Arbana futet në grupin e vajzave që i vesh edhe nga halli edhe nga qejfi.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X