Monday, June 24, 2024
spot_img

Atdheu flet për tradhëtinë/ Thumbon Borën përsëri?

- Advertisement -..

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” Atdhe Xharavina është mjaft aktivë në rrjete sociale por edhe në intervista dhe së fundmi ka dhënë një intervistë në “FitStation”.

Edhe pse jetën e tij sentimentale e ruan mjaft mirë duke lenë gjithë publikun në dyshime se nëse vërtet ka diçka me Borën apo vërtet ai shijon romanca të shkurtra dhe nuk preferon ti bëj publike siç ai deklaron.

Shpesh ndjekësit kanë aluduar për mesazhe dhe nganjëherë kunja për Borën dhe kur ai shfaqet nëpër intervista mohon kategorikisht që kanë lidhje me të.

Gjatë intervistës Atdheu pyetet nëse do e falte tradhëtinë por mesa duket ai prapë ka një thumb për Borën.

Moderatorja: Ke publikuar një status që përpara dashurisë jemi të vegjël, a do e falje tradhtinë në emër të saj?

Atdheu: Më parë vras veten, nuk kthehem te ai person që më ka tradhtuar. S’ka arsye pse ta fal, se nëse e fal ka për ta bërë sërish, njoh shumë persona që kanë bërë prapë.

Rikujtojmë se ish-konkurrenti më parë ka shrehur pëlqimin ndaj Borës e së fundmi ka filluar thumbim ndaj “ribashkimit” të Bora Zemanit dhe Donald Veshajt.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X