Monday, June 24, 2024
spot_img

Bashkëshorti turk i Genta Ismajlit bën tatuazh shqiponjën!

- Advertisement -..

Genta Ismajli prej kohësh ka kurorëzuar dashurinë e saj me Huseyin Usta.

Këngëtarja shqiptare dhe biznesmeni turk janë bërë prindër për herë të parë, para pak muajsh.

Në një fotografi të ndarë në rrjete sociale ku Usta shihet me vajzën në krah, bie në sy tatuazhi i tij.

Në krahun e djathë ai ka bërë tatuazh shqiponjën.

Dashuria e madhe për Gentën duket ka bërë që turku të dashurohet edhe në simbolet tona kombëtare.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X