Monday, June 17, 2024
spot_img

Beatrix largohet nga Shqiperia! Ja mesazhi që i la Donaldit…

- Advertisement -..

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është komentuar shumë në rrjet përgjatë kohëve të fundit. Ajo dhe Donald Veshaj i kanë dhënë fund lidhjes vetëm pak ditë pas daljes së aktorit nga shtëpia.

Së fundmi, Beatrix është larguar nga Shqipëria. Këtë e ka treguar përmes disa postimeve në rrjete sociale, ku shfaqet në avion e maskuar.

Këngëtarja e ka shoqëruar foton më këngën “A ke dashur ndonjëherë vërtetë një grua?” të Bryan Adams.

Shumë ndjekës e kanë parë si një mesazh për Donaldin, por ne nuk mund ta themi me siguri. “Gjykimin” e bëni ju!

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X