Friday, June 14, 2024
spot_img

Bebe Rexha i vë flakën rrjetit me lëvizjet e saj provokuese

- Advertisement -..

Bebe Rexha njihet për pozat e saj të nxehta dhe provokuese në rrjetet sociale.

Bebe Rexha u rikthye në rrjetet sociale duke ngacmuar imagjinatën me pozat e saj në Instagram pak ditë më parë.

E njohur për promovimin e pozitivitetit të trupit, Rexha në një video të fundit të publikuar në rrjetin social TikTok, shfaqi sërish me krenari trupin e saj. Këngëtarja ka veshur një fustan të shkurtër dhe të hapur te pjesa e dekoltesë, duke bërë lëvizje provokuese para kamerës.

Bebe, emri i vërtetë i të cilës është Bleta Rexha, shpesh ka publikuar edhe fotografi dhe video të linjave të saj trupore, ku pavarësisht kilogramëve të tepërt, ajo ndjehet e lirë që të promovojë trupin e saj duke përçuar mesazhin që çdo kush mund të duket bukur në formën e vet.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X