Friday, June 14, 2024
spot_img

Bën paqe me Noizyn? Enca kujton momentet me reperin

- Advertisement -..

Mos vallë pas shumë vitesh kemi një ripajtim mes Noizyt dhe Encës?

Krejt papritur këngëtarja Enca ditën e sotme ka bërë një postim në Instagram ku ka shpërndarë një prej bashkëpunimeve të saj me reperin shqiptar.

Ajo ka shpërndarë këngën e tyre me titull “Ata nuk e dinë” që sot bën plot 10 vite që nga lancimi i saj në treg. pjesë e klipit aso kohe ka qenë edhe Einxhel Shkira .

Kujtojmë se bashkëpunimet e Noizyt dhe Encës shkaktuan bujë disa vite më parë në shoë bizz-in shqiptar. Por në vitin 2017 dyshja i dha fund miqësisë së tyre dhe që prej asaj kohe nuk janë parë më bashkë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X