Monday, June 24, 2024
spot_img

Beniada Nishani dhe Ardit Çuni në një shtëpi bashkë! Çfarë po ndodh mes tyre?

- Advertisement -..

Ardit Çuni ka deklaruar se kur të dilte nga “Big Brother VIP” do vijonte njohjen me Beniada Nishani dhe diçka e tillë po ndodh. Pyetja që kanë ndjekësit e tyre është: si shokë apo diçka më shumë?

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP” e kanë kaluar ditën e djeshme në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe mikeshës së modeles, duke mos ngurruar të ndanin pamjet edhe në rrjetet sociale. Fillimisht ata kanë drekuar dhe më pas janë zhvendosur në shtëpinë e Beniadës.

Në fillim të formatit u fol shumë rreth marrëdhënies së tyre dhe u mendua se mund të lindte diçka. Por, ishte Beniada ajo që u tërhoq duke thënë se Arditin e ka vetëm shok.

Megjithatë, këngëtari ka folur shpesh për Beniadën në dalje të ndryshme televizive dhe madje është shprehur se po pret që ajo të dalë dhe të vijojnë njohjen e ku i dihet mund të lind edhe ndonjë gjë mes tyre. Mirëpo, Beniada ka surprizuar me deklaratat e saj për këngëtarin pas daljes. Teksa ishte e ftuar në “E diell”, ajo u pyet lidhur me deklaratat e tij.

Modelja u shpreh se midis tyre nuk egziston asgjë dhe shtoi se nuk ka shans që ata të lidhen. Beniada tha se midis tyre ka vetëm miqësi, madje u shpreh se Arditi fle akoma me biberon. “Arditi më duket sikur po fle akoma me biberon në gojë, sepse nuk kemi pasur asnjë herë asnjë gjë. As ai nuk ka pasur ndonjë pëlqim ndaj meje dhe as unë nuk kam interes për të. Është një shok shumë i mirë por nuk ka shans që ne të dy të lidhemi.”- është përgjigjur Beniada me humor.

Deklarata e saj u mor me sportivitet edhe nga këngëtari teksa tashmë vazhdojnë miqësinë bashkë. Apo Arditi do arrijë t’i vërtetojë Beniadës të kundërtën?

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X