Monday, June 17, 2024
spot_img

Bora tregon historinë e tatuazhit më të rëndësishëm në trupin e saj,kujt i dedikohet?

- Advertisement -..

Në studion e Për’puthen nisën pyetjet rreth tatuazheve dhe kujt i dedikohen ato.
Konkurrentët nuk nguruan të pyesin edhe moderatoren Bora Zemani e cila tregoi për tatuazhet e saj.

Bora tregoi se të gjitha tatuazhet e saj kishin dedikime, ku specifikoi më të veçantin.
Tatuazhi ndodhej në dorë dhe i dedikohej Arborit, djalit të saj.
Tatuazhi bardh e zi tregon flokë bore, lidhur edhe me emrin e djalit.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X