Monday, June 24, 2024
spot_img

Bora Zemani e ftuar në emisionin e tij dhe Donaldit? Romeo habit: “Mos më bëj të flas”

- Advertisement -..

Donald Vishaj dhe vëllai i tij, Romeo do të jenë pjesë e Top Channel me emisionin e tyre “Më lër të flas”. Për këtë Romeo ka folur në “Goca dhe Gra” ndërsa zbuloi detaje rreth premierës. Ai tha se të ftuarit e parë do të jenë ‘bombë’ ndërsa theksoi se nuk duhet humbur.

Megjithatë, drejtueset e emisionit nuk mund të mos e ngacmonin për Bora Zemanin, teksa e pyetën nëse ajo do të ishte e ftuar pasi ajo vetë e kishte mohuar.

Donaldi nuk dha një përgjigje të saktë teksa u përgjigj duke thënë: “Mos më bëj të flas”.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X