Friday, June 14, 2024
spot_img

Bora Zemani “masakrohet” nga ndjekësit për Donaldin: Paska qenë një lojë për vëmendje

- Advertisement -..

Të shumtë i kanë cilësuar të gjithë ngjarjet që kanë ndodhur gjatë muajve të fundit si një “lojë për vëmendje”, midis Borës dhe Donaldit ndërsa nuk kanë nguruar t’i kujtojmë dhe romancën që lindi mes aktorit të humorit dhe këngëtares Beatrix Ramosaj gjatë kohës që ishin në Big Brother VIP.

Kujtojmë që ish çifti janë parë pranë njëri-tjetrit në një tavolinë pas sfilatës së stilistit nga Kosova. Ndonëse, moderatorja tha pak javë më parë se mes tyre nuk ka asgjë, veprimet e fundit lënë vend për dyshime. Ndërkohë, ende nuk ka një një reagim zyrtar nga ana e dyshes.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X