Monday, June 17, 2024
spot_img

Brenda ‘’baby shower-it’’ të Kristina Baki me të ftuara Vip, pamje nga festa magjike!

- Advertisement -..

Kristina Baki është në pritje të ëmbël.

Modelja e njohur së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të parë dhe në muajt e fundit ajo ka vendosur që të organizojë një festë me miket dhe njerëzit e afërt para se fëmija të vijë në jetë.

Të pranishme në festë u panë edhe disa fytyra të njohura publike që përmes llogarive të tyre ndanë për të gjithë pamje nga festa magjike e modeles simpatike.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X