Friday, June 14, 2024
spot_img

Cardi B dhe Offset pas shtatë muajsh për herë të parë zbulojnë portretin dhe emrin e djalit të tyre

- Advertisement -..

Cardi B dhe Offset më në fund kanë zbuluar emrin e djalit të tyre shtatëmuajsh: Wave Set Cephus.

Këngëtarja e hitit “I Like It”, 29 vjeçare, ka sjell po ashtu fotografitë e para të djalit të saj ditën e enjte.

Në imazhet e ëmbla, Wave ka veshur një pallto blu të fryrë dhe një zinxhir të trashë diamanti.

Reperi Migos, 30 vjeç, ndau gjithashtu një foto të djalit të tij, i cili nuk mbante asgjë përveç vathëve me diamante.

Lindja e Wave u njoftua nga çifti, i cili u martua në vitin 2017, më 6 shtator, me një foto në Instagram të foshnjës të vendosur në një batanije Louis Vuitton.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X