Friday, June 14, 2024
spot_img

Çfarë i bëri bashkë? Dj Pm shfaqet krah Rita Orës

- Advertisement -..

Pajtim Krasniqi apo siç mund ta njohin të gjithë si Dj PM është bërë nostalgjik dhe ka shpërndarë në rrjetet sociale një foto me Rita Orën.

Artisti ka publikuar në Instastory një foto me yllin e njohur ndërkombëtarisht të realizuar vite më parë. Këtë e ka vënë në dukje edhe ai duke shkruar: “Moti shumë”. Dyshja shfaqen shumë të afërt teksa pozojnë për një selfie.

Rita ka vendosur një kapele të zezë teksa Pm shfaqet i buzëqeshur dhe me më pak flokë se tani, pasi siç ka thënë edhe vetë i ka mbjellë flokët së fundmi. Nuk dihet nëse ata janë takuar në ndonjë nga eventet e ndryshme nëpër botë apo kur Rita ka qenë në Kosovë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X