Friday, June 14, 2024
spot_img

Çfarë ndodhi? Sara Hoxha shpërthen në lot në mes të mes të koncertit!

- Advertisement -..

Ish-partnerja e reperit nga Kosova, Ledri Vulës, Sara Hoxha ditën e sotme ka ndarë me ndjkësit e saj në Instagram një momente emocionues.

Ajo ka marrë pjesë në koncerin “ColdPlay” në Athinë së bashku me disa mikeshat e saj, ndërsa në një moment Sara është emocionuar nga muzika dhe ka shpërthyer në lot.

“Ky koncert kishte dy anët e tij”– ka shkruar influencerja krahas videos duke treguar që ata ishin lot gëzimi.

Sara ka treguar se pjesëmarrja në këtë concert ishte një ndër dëshirat e saj më të mëdha.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X