Monday, June 24, 2024
spot_img

Ç’po ndodh mes tyre? Donaldi zgjedh këtë mënyrë për ti kërkuar falje Bora Zemanit..

- Advertisement -..

Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, ish-banori i “Big Brother VIP Albania”, aktori Donald Veshaj ka publikuar të shtunën projektin e tij më të ri muzikor “Nuk je”.
Donaldi na bëri me dije ditë e djeshme se do të publikonte këngën e tij më të re me anë të një videoje të shkurtër, të cilën e ndau në faqen e “Instagram”-it.

Ajo çka mori më shumë vëmendje ishte fraza që aktori ka kënduar:
“Unë e di që jam idiot ama jam idioti jot!”Kaq ka mjaftuar që njerëzit të mendojnë se kënga i dedikohet ish të dashurës së tij, Bora Zemanit dhe mesa duket ndjekësit nuk e kanë pasur gabim.
Një tjetër shenjë që na vërteton se Donaldi ia ka dedikuar këtë këngë Borës është edhe numri 5, e cila shfaqet gjatë klipit të tij.
Kujtojmë që në datën 5 Donaldi dhe Bora janë lidhur për herë të parë. Këtë e ka thënë vetë Donaldi brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ku i bëri dhe Borës dhuratë varësen e tij.
Të gjitha sinjalet që ai ka dhënë në tekst dhe numri 5 që shfaqet shumë pak, tregojnë që kënga i dedikohet Borës.
Mesa duket kjo është edhe një mënyrë që ka zgjedhur Donaldi për ti kërkuar të falur Borës.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X