Monday, June 24, 2024
spot_img

Dafina Zeqiri urimin më të veçantë për ditëlindje e mori nga DJ Geek

- Advertisement -..

Dafina Zeqiri sot është vajza e ditëlindjes. Artistja feston 33 vjetorin e lindjes.

Në mes të urimeve të shumta vëmendjen e mori urimi i partnerit të saj DJ Geek.

‘I uroj vajzës më të mirë në botë ditëlindjen më të lumtur sot! Ti je me të vërtetë gruaja më e madhe, më mbështetëse dhe më e kujdesshme që dikush mund të kërkojë ndonjëherë, dhe unë jam shumë me fat që të kam në jetën time! Të dua shumë! Ps. dukesh më e re se kurrë’!

Kujtojmë se pak më parë u aludua për një hap të mëtejshëm në raportin e tyre.

Ishte vetë Dafina që trazoi rrjetin për një dasmë të mundshme duke i shkruar Geek bashkëshorti im i ardhshëm.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X