Monday, June 24, 2024
spot_img

Dhurata ekstravagante e Kanye West nuk i pëlqeu aspak vajzës së tij North

- Advertisement -..

Kur babai yt është Kanye “Ye” West, dhuratat ekstravagante janë mëse të mirëpritura. Kjo shpjegon pse vajza më e madhe e Kanye dhe Kim Kardashian, North West, dukej pak e dëshpëruar kur babai i saj i famshëm mbërriti për ta çuar në shkollë me një zjarrfikse, siç shihet në episodin e ri të ‘The Kardashians’ në Hulu.

“A i tregove Sainty?” pyeti të bijën reperi i “All Day” pyeti vajzën e tij, e cila kishte parë surprizën para vëllait të saj Saint West, 6 vjeç. North shihej e habitur dhe thjesht u përgjigj: “Jo. Mami tha se ishte një surprizë.” Por, siç vuri në dukje Kim në një rrëfim, ky gjest ishte “mënyra Kanye” se si ai i bën gjërat.

Ndërsa shihte automjetin, Kim u tha fëmijëve të saj, përfshirë Chicago West, 4, dhe Psalm West, 3, “A nuk është kjo gjëja më e bukur ndonjëherë? Kush mund të hipë në një kamion zjarri?” North u përgjigj: “Po“. Kim u përpoq të nënvizonte më tej se sa unike ishte kjo gjë, duke vënë në dukje, “Unë nuk mendoj se dikush e ka bërë ndonjëherë këtë më parë.”

Edhe një herë, North u përgjigj me një përgjigje të përsosur, duke thënë: “Epo, ndoshta jo në shkollë, por zjarrfikësit kanë shkuar”. Dhe duket se Ye e ka shijuar aventurën e kamionit të zjarrit po aq sa fëmijët e tij. Kanye jo vetëm që kishte veshur veshjen e zjarrfikësve, por ai gjithashtu shkrepi me kënaqësi fotot e fëmijëve të tij që po përjetonin udhëtimin unik. “Unë mendoj se ndonjëherë njerëzit janë disi të turpshëm për të qenë super baballarë,” tha Kanye para kamerave. “Të gjithë duan të jenë baba shembullorë dhe ndonjëherë duhet të veshësh edhe kapelen e zjarrit.”

Në fund të fundit, ishte bukur të shihja këtë moment të ëmbël familjar për familjen Kardashian-West. Në një rrëfim, Kim, e cila bëri kërkesë për divorc nga Kanye në shkurt 2021 dhe u deklarua ligjërisht beqare në fillim të këtij viti, zbuloi se ajo dëshiron që fëmijët e saj të jenë pranë babait të tyre sa më shumë të jetë e mundur.

Ndonëse Kim dhe Kanye kanë raporte të mira për fëmijët e tyre, marrëdhënia e tyre ka patur shumë të papritura këtë vit. Kanye ka sulmuar të dashurin e Kim, Pete Davidson, të cilin e ka përshkruar duke e rrëmbyer dhe varrosur të gjallë në videoklipin e tij “Eazy”. Komediani i ‘Saturday Night Live’ më vonë kontaktoi Kanye me shpresën për të bërë paqe, por gjithashtu i dërgoi një selfie ku ai pretendonte se ishte “në shtrat me gruan e tij”.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X