Monday, June 17, 2024
spot_img

Disa foto të vajzës së Amber Heard, Oonagh, e cila shihet rrallë

- Advertisement -..

Teksa gjyqi për shpifjen e Johnny Depp dhe Amber Heard është gati të hyjë në fazën e tij përmbyllëse,Amber befason me fotot e bebes së saj.

Amber, 36 vjeç, është bërë nënë e vajzës së saj tashmë njëvjeçare Oonagh, të cilën e prezantoi në korrik 2021 në faqen e saj në Instagram. Vogëlushja lindi më 8 prill të atij viti. Aktorja nuk e ka zbuluar babain e fëmijës së saj, megjithatë, Amber ka folur më parë për fëmijën e saj, duke thënë se ajo e bëri atë me ‘kushtet e saj’ – nëse ajo përdori një zëvendësues apo ishte shtatzënë vetë, mbetet një mister.

8 foto të rralla të vajzës së Amberit, Oonagh, të cilat ylli i ka shpërndarë në rrjetet e saj sociale…

Lajmi për bebin e Amberit befasoi të gjithëve. Duke ndarë një foto të ëmbël të saj duke përqafuar të porsalindurin e saj, ajo shkroi: “Jam shumë e emocionuar të ndaj këtë lajm me ju. Katër vjet më parë, vendosa që doja të kisha një fëmijë. Doja ta bëja me kushtet e mia. “Një pjesë e imja dëshiron të mbështesë se jeta ime private nuk është punë e askujt. Unë gjithashtu kuptoj se natyra e punës sime më detyron të marr kontrollin e kësaj. Vajza ime ka lindur më 8 prill 2021. Ajo quhet Oonagh Paige. Ajo është fillimi i pjesës tjetër të jetës sime.”

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X