Monday, June 17, 2024
spot_img

Dj Dagz publikon foto me nënën, vëmendjen e rrëmbeu komenti i “nuses” Einxhel!

- Advertisement -..

Dj Dagz dhe Einxhel Shkira janë një nga çiftet që janë krijuar brenda BBV.
Dj i njohur Arbër Gumnishta ndryshe i njohur si Dj Dagz, ka publikuar foto dhe një video me të ëmën për këtë 8 Mars: “Çdo gjë per ty NËNA IME Të dua shumë”, ka shkruar Dagz.
Në anën tjetër mori vëmendje edhe komenti i Einxhel në postimin e partnerit dhe ‘vjehrrës’.
“Dashuri e Pastër”, shkroi Einxhel duke e shoqëruar me një emoji me zemër.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X