Monday, June 17, 2024
spot_img

DJ PM shfaqet në krahët e Rita Orës, çfarë i bëri bashkë dyshen?

- Advertisement -..

Dj PM u bë nga personazhet më të dashur për publikun pas pjesëmarrjes së tij në Big Brother VIp Albania ku shfaqi një anë tjetër të tij përpos talentit në fushën e muzikës.

Dj i njohur që është shumë aktiv në rrjete sociale ku ka publikuar një fotografi që ngjalli kureshtjen e të gjithëve.

Ai është bërë nostalgjik dhe ka ndarë në InstaStory një foto me Rita Orën.

“Moti shumë”- shkruan Pajtimi, duke lënë të kuptohet se fotoja është shkrepur kohë më parë.

Duket se dyshja kanë shoqëri të ngushtë me njëri-tjetrin pasi në fotografi janë shfaqur shumë të afërt.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X