Monday, June 24, 2024
spot_img

Djali i Majk feston sot ditëlindjen, Majlinda i bën urimin e ëmbël

- Advertisement -..

Roani djali i Majk dhe Majlinda Zekës feston sot ditëlindjen e pestë Kastriot Rexha dhe Majlinda Zeka u bekuan para pesë viteve me ardhjen në jetë të djalit të tyre Roan.

Sot i vogli i tyre ka ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte urimi nga modelja, duke e uruar atë me fjalët më të ëmbla dhe të veccanta për të birin: “Urime ditëlindjen e 5-te drita e syve te mi. Buzëqeshja jote është vet jeta ime, jetofsh gjatë, paç shëndet e qofsh i qeshur tërë jetën! Te dua shume”, kishte shkruar ajo në rrjetin e saj Instagram.

Ndërsa artisti Majk nuk ka bërë akoma ndonjë postim për të uruar të birin.

Ndërkohë kujtojmë që çifti ka kohë që janë ndarë, dhe e vetmja gjë që ata i lidh është i djali i tyre Roan. Tashmë të dy kanë vazhduar të qetë jetën e tyre Majlinda si modele dhe Majk si këngëtar mjaft i sukssesshëm dhe i kërkuar për momentin.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X