Monday, June 17, 2024
spot_img

Dolën çift nga programi i dashurisë, por qenkan NDARË brenda pak javëve? Ja ç’ka ndodhur!

- Advertisement -..

Ju kujtohen Dea dhe Albioni? Dyshja dolën çift nga “LS” pak kohë më parë, pasi i shprehën pëlqimin njëri-tjetrit.

Përgjatë kësaj kohe dyshja e kanë vazhduar jashtë rrugëtimin e tyre, por së fundmi diçka ka ndodhur. Dea dhe Albioni kanë fshirë të gjitha fotot së bashku nga rrjetet sociale.

Si të mos mjaftonte kjo, ata nuk ndiqen më në Instagram. Pra, kaq ishte?

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X