Friday, June 14, 2024
spot_img

Donald Veshaj dedikim për herë të parë Borës…

- Advertisement -..

Që nga qendrimi në spektaklin Big Brother Vip, Donald Veshaj u shndërrua në personazhin vip më të komentuar për shumë muaj me rradhë. Çdo detaj i tij bën xhiro në rrjetë dhe fansat duan të dinë më shumë nga gjithçka sidomos nga jeta personale e tij…

E teksa sot ai u deklarua për herë të parë shkurtimisht ,në rreshta ai nuk la pa përmendur Borën….

Ajo që na intrigon janë frazat që shkruan : ” Kam kërkuar falje aty ku duhet dhe ku meriton,dhe kam mbyllur PORTAT QË NUK DUHET TI KISHA HAPUR KURRË. Me ndihmën e kohës dhe të diellit, uroj që BORA të shkrihet”

Mos ndoshta aktori ka dashur ti thotë Borës që ka gabuar në lidhjen me bukuroshen Beatrix dhe që me kohën Bora Zemani do “zbutet” dhe do ti shohim në një lidhje…

Të shohim nese do kemi reagim të Borës apo të Triksës për këtë deklarim që Donaldi ka bërë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X