Monday, June 17, 2024
spot_img

Donald Veshaj deklaron për herë të parë….

- Advertisement -..

E teksa të gjithë shkruajnë, ndjekin dhe aludojnë për jetën dhe situatat e tij Donaldi ka zgjedhur të mos reagoj në asnjë intervistë dhe asnjë çështje përveç projekteve që ka lançuar deri sot…

Sot ne instagramin e tij ai ka publikuar një rrëfim që akoma nuk e dimë çfarë e ka shtyrë te japi një deklaratë që pas daljes nga loja e Big Brotherit. Ai ka shkruar:

Në një farë mënyre ai i ka kërkuar ndjekësve të tij që të respektojnë jetën personale dhe të shohin vëtem projetet që ai do na dhurojë ne vazhdim…

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X