Friday, June 14, 2024
spot_img

Donald Veshaj i dedikoi këngë Bora Zemanit, detaji që i vë vulën dhe askush nuk e vuri re

- Advertisement -..

Donald Veshaj duket se ka nisur një mision të vështirë për të rifituar Bora Zemanin.

Në pak ditë ai ka publikuar këngën e dytë që është një dedikim për të e kësaj radhe ka bashkuar forcat me vëllanë e tij Romeon si dhe Elgit Dodën.

Por përpos vargjeve të kënduara nga Donaldi, një tjetër detaj që lidhet me Borën është vendi ku ai shfaqet, pikërishtë në një kishë.

Fansat kanë rikthyer një deklaratë të Donaldit në fillimet e Big Brother Vip ku ai u tregon banorëve se Borën është njohur në një kishë!

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X