Monday, June 24, 2024
spot_img

Donaldi dhe Bora kapen “mat” bashkë në festën e Valdrinit (video)

- Advertisement -..

Sot u zhvillua sfilata e madhe e Valdrin Sehitit që u kthye në kryefjalën e vëmendjes si për VIP -at por edhe për ndjekësit.

U komentua pa fund për pjesëmarrjen e vipave se kush ishte i ftuar dhe si ishin veshur,por ajo që tërhoqi më shumë vëmëndje ishte kurjoziteti nëse Bora dhe Donaldi do të takoheshin dhe çfarë do të ndodhte mes tyre. Pasi që nga dalja e Donaldit ata nuk janë parë asnjëherë bashkë “publikisht”.

Megjithatë ata më në fund u panë bashkë!! Donaldi ka shkuar te tavolina Borës dhe shihen duke folur bashkë. A janë kthyer bashkë? Apo Donaldi po përfiton të “shkrijë” Borën.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X