Saturday, July 20, 2024
spot_img

Donaldi shkel në Top Channel pas dy muajsh dhe fotografohet ‘’jo larg’’ Borës!

- Advertisement -..

Donal Veshaj ditën e djeshme zbuloi se emisioni i tij me Romeon në Top Channel do të nis së shpejti.

Ndërkohë aktori i njohur për herë të parë pas daljes nga shtëpia e Big Brother ka folur për jetën e tij shumë të përfolur sentimentale duke treguar se po lufton që të rikthejë Borën.

Ditën e sotme ai ka shkelur në Top Channel ku shkoi për të parë nga afër punimet në studion e tij të emisionit.

Dhe kë e ka takuar vallë?

Të paktën me fotografi, nuk ka shkuar larg Borës.
Ka qenë konkurenti i Përputhen, Samiu ai i cili ka postuar fotografi me Donaldin brenda ambienteve të Topit.

Kur po flitet çdo herë e më shumë për ribashkim, tashmë është e sigurt se ai dhe Bora, gjithsesi që do takohen në ambientet e Topit.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X