Friday, June 14, 2024
spot_img

Donaldi sot e paska ndarë mëndjen….

- Advertisement -..

E teksa rrjetet sociale morën një vrullë për deklaratën e tij pak orë më parë, ku shkruante disa rreshta dedikuar Borës. Ai nuk ndaloi me aq. Në një postim tjetër ai shihet i shfaqur vetëm pa bluzë,fokus ka varsen e tij që i dhuroj Borës kur kishin përvjetorin dhe ne sfond disa sekonda nga kënga e Christina Aguilera , Say somthing. Një këngë shumë romantike dhe e ndjerë.

Fjalët që ka zgjedhur Donaldi :

Do kapërdij krenarinë time

Ti je ajo..

Një dedikim shumë i bukur që aktori po shpreson për një reagim dhe një falje nga ajo që ai dashuron.

Sot Donaldi e ka ndarë mëndjen, do e shkrijë Borën e tij derisa ta afrojë në krahët e tij. Nga ana tjeter Bora akoma nuk ka reaguar.

https://instagram.com/stories/donaldveshaj/2814325299692393144?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MDJmNzVkMjY=

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X