Monday, June 17, 2024
spot_img

Dua Lipa “pushton” mediat më prestigjoze

- Advertisement -..

Dua Lipa ka shkëlqyer në turin e mbajtur të “Future Nostalgia”. Mediat e huaja dhe ato britanike kanë shkruar se Lipa është artistja më e mirë “pop star” dhe jo vetëm. Përveç zërit identifikues, Dua i ka plotësuar performancat e saj edhe me kërcime e momente pranë balerinëve që ka marrë vëmendjen e gjithë ndjekësve.

“Rolling Stone”, “BBC news”, “Guardian”, “The Times”, janë disa nga mediat e shkruara të cilat i kanë dedikuar yllit shqiptar shkrime lavdëruese duke theksuar se Dua është një yll, shkëlqimi i së cilës vetëm rritet tani.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X