Monday, June 17, 2024
spot_img

‘Dubai Porta Potty’/ Edhe Kejvina Kthella u përgjigjet akuzave të rënda përmes një deklarate

- Advertisement -..

Teksa asgjë nuk është e vërtetuar, “Dubai Porta Potty” mbetet një temë diskutimi në rrjetet sociale dhe akuzat ndaj vajzave të njohura nuk kanë munguar. Pas Encës, ka ardhur një reagim edhe nga modelja Kejvina Kthella.

Përmes disa statuseve në Instagram, Kejvina shkruan “Po shyqyr doli ajo tipja duke ngrënë m*t që të kishit me çfarë të merreshit këto ditë. Presim të dalë ndonjëra në Maldives duke pirë sh*rrë që të na shani.” Ajo nuk e kursen një ofendim për ndjekësit që i quan edhe ‘barbona’ teksa shton se do ndjekë rrugët ligjore për këdo që dëmton imazhin e saj.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X