Monday, June 17, 2024
spot_img

Aktori i njohur turk do të bëhet baba për herë të parë

- Advertisement -..

Çifti i aktoreve Gupse Özay dhe Barış Arduç u njohën në xhirimet e filmit ‘Deliha’ dhe kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në vitin 2020.

Intervistat që aktori ka dhënë kohë më parë u është përgjigjur gazetarëve për planet për ”beben” ”të gjithë kanë dashuri për fëmijët. Ne duam fëmijë, por çdo gjë ka një kohë. Le t’i bëjmë gjërat fillimisht, pastaj do të synojmë të bëjmë fëmijë. Pse jo”

Por së fundmi në mediat turke po qarkullon lajmi se çifti janë në pritje të fëmijë së tyre të parë. Mediat shkruajnë që Gupse Özay është 6 muajshe shtatzënë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X