Monday, June 17, 2024
spot_img

E fal tradhëtinë 5 mijë euro? Këngëtarja shqiptare: S’me dalin as për farcoletat për të qarë!

- Advertisement -..

Këngëtarja e njohur Luar Arani ka qenë e ftuar në Why not me Roza Latin. Mes projekteve dhe të rejave Luar është pyetur nëse do e falte tradhëtinë për 5 mije euro.

“5 mijë euro s’më dalin për farzoleta për të qarë, ça më duhen mua”- ka thënë ajo. E pra mesa duket tradhëtinë ajo e ka të rëndësishme.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X