Monday, June 17, 2024
spot_img

E gjeni dot se cila është kjo këngëtare e famshme shqiptare

- Advertisement -..

Me kalimin e viteve njerëzit ndryshojnë e aq më tepër kur kanë qenë fëmijë. Së fundmi në rrjet po qarkullon kjo foto e teksa e shohim vështirë ta dalloni cila është.

Ajo është Fifi, në një moshë fare të vogël, ku duket një fëmijë mjaft i lezetshëm dhe jo vetëm. Fifi sot është një këngëtare mjaft e njohur e shumë e dashur për publikun.

Ajo është duke shijuar romancën e saj me Adisin dhe duket se është në kulmin e saj edhe në karrierë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X