Monday, June 17, 2024
spot_img

E papritur, Mevlani zbulon vajzën që e ka mahnitur në Për’Puthen

- Advertisement -..

Mevlani është një nga djemtë më të komentuar në dy sezone të Për’Puthen.

I pyetur mbi vajzën që ka pëlqyer më shumë në program Mevlani ka bërë deklaratën e papritur:

Si person më ka mahnitur Ana Gjini por nuk kisha mundësi të dilja me të. Po të mos kishte krijuar raportin me Brunon do të isha afruar më shumë me të, erdha me vonesë dhe nuk mu dha mundësia. Edhe kur më pyesin kam thënë që ajo ka qenë një ndër vajzat që mua më ka pëlqyer.

Për sa i përket dy sezoneve Mevlani cilësoi si më të mira vajzat e sezonit të parë Antonelën dhe Ledianën.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X