Monday, June 24, 2024
spot_img

E pyesin rreth Mozzik dhe raportin e tyre, Loredana zbulon detaje…

- Advertisement -..

Mozzik dhe Loredana janë ndarë prej kohësh por publiku vazhdon emrat e tyre t’i lidhë gjithmonë bashkë duke u interesuar për çdo detaj e madje duke kërkuar vazhdimisht rikthimin e tyre.
Artistët e njohur që nga lidhja e tyre kanë një vajzë, Hana, kishin një rikthim pas ndarjes së bujshme, i cili nuk funksionoi dhe ndanë sërish rrugët.

Por si është raporti i tyre sot?, kjo pyetje bëhet vazhdimisht nga fansat dhe ka qenë Loredana që së fundmi është përgjigjur në disa pyetje që lidhen me Mozzik.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X