Monday, June 17, 2024
spot_img

E pyesin TROÇ nëse është një lidhje me Capital T? Adrola Dushi e zbulon për herë të parë!

- Advertisement -..

Adrola Dushi dhe Capital T prej kohësh përfliten për një lidhje dashurie.

Megjithëse mohohet dhe kohë pas kohe zërat pushojnë, sërish del diçka që zgjon dyshimet e fansave.

Së fundmi e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, ku është pyetur dhe ‘provokuar’ për të thënë detaje nga jeta e saj sentimentale, por duket se bukuroshja i menaxhoi shumë mirë pyetjet për të dalë nga situata.

E pyetur nga Donaldi nëse është në një lidhje me Capital T, Adrola Dushi u përgjigj se është në një lidhje shumë të ngushtë me veten duke mos dhënë detaje të tjera.

Romeo: Kjo nuk i ngacmon çunat tani sepse kjo është e lidhur.

Adrola: Unë nuk thashë asgjë, pse u ndave ti?

Donaldi: A je në një lidhje me këngëtarin Capital T?

Adrola: Unë jam në lidhje me veten dhe jam shumë e lumtur

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X